Atribuită Anunț de participare

PIESE DE SCHIMB PENTRU ECHIPAMNTE STERILIZARE

Număr anunț
CN1020564
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468.903 RON
Data publicării
22.04.2020 10:55
Anunț de atribuire
CAN1041426
Termen limită
28.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082288

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 468.903 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AUTOCLAVE AMSCO EAGLE 284.115 RON NICONSULTING TECHNICS SRL
2 MASINA SIGILAT PUNGI HAWO 92.394 RON RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE
3 MASINA SIGILAT PUNGI GANDUS 92.394 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.