Atribuită Anunț de participare

Furnizare produse in cadrul obiectivului de investitii:" Achizitie utilaje in comuna Capilna, judetul Bihor"

Număr anunț
SCN1067018
Autoritate contractantă
COMUNA CAPILNA (PRIMARIA CAPILNA) (CUI 5543628)
Furnizor / câștigător
TRUCKS CARGO S.R.L. (CUI 23047550)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345.742,56 RON
Valoare atribuită
345.700 RON
Data publicării
22.04.2020 10:12
Anunț de atribuire
SCNA1039163
Termen limită
06.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082264

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411

Valoare atribuită

345.700 RON

din 345.742,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.