Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTRUIREA PERSONALULUI PRIVIND INSUSIREA NOTIUNILOR FUNDAMENTALE DE IGIENA CF ORDIN 1225/24.12.2003

Număr anunț
DA29453314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 (CUI 22366798)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.912.354 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.912.354 RON