Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,8% sub estimat
Acord cadru Furnizare bonuri valorice pentru carburant auto necesare autovehiculelor folosite de catre Primaria Sectorului 3.
- Număr anunț
- CN1006258
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.028.280 RON
- Valoare atribuită
- 11.298.081,39 RON 66,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 00:26
- Anunț de atribuire
- CAN1017357
- Termen limită
- 20.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 218-498379
- Documentație de atribuire
- DF1031165
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formular de oferta-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- CANTITATI MINIME SI MAXIME ACORD CADRU-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031165.pdf
- Formulare (Garantie, Declaratie, Formular oferta, Formular propunere tehnica)-semnat.pdf.p7s
- MODEL ACORD-CADRU-semnat.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
11.298.081,39 RON
din 34.028.280 RON estimat
66,8%
Adjudecat la 33,2% din estimat · economie 22.730.198,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.