Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi latex nepudrate M - Avizate ANMDM

Număr anunț
DA29440428
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.980.567 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.980.567 RON