Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de furnizare truse recoltare pentru probe EST
- Număr anunț
- CN1005081
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 719.200 RON
- Valoare atribuită
- 718.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 01:52
- Anunț de atribuire
- CAN1009842
- Termen limită
- 13.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 195-441103
- Documentație de atribuire
- DF1026655
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini consumabile EST-semnat.pdf
- FisaDate_DF1026655.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Formular oferta EST-BSE-semnat.docx.p7s
- Model contract EST-BSE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
EUROVET LAB SRL CUI 26459830
Valoare atribuită
718.400 RON
din 719.200 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.