Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Furnizarea a unui i. Lot sticlarie de laborator si alte consumabile de laborator, Cod principal CPV: 33793000-5 Sticlarie pentru laborator (Rev. 2)
- Număr anunț
- CN1005097
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.185,54 RON
- Valoare atribuită
- 73.860,29 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1010888
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 197-444907
- Documentație de atribuire
- DF1027115
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sticlarie.doc.p7s
- FisaDate_DF1027115.pdf
- SECTIUNEA III Formulare sticlarie.doc.p7s
- SECTIUNEA IV Model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SOLANTIS SRL CUI RO 30545999
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. CUI RO 9592720
Valoare atribuită
73.860,29 RON
din 74.185,54 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 325,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.