Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de demontare+echilibrare+montare roti pt auto IS08CJI

Număr anunț
DA29433715
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.150.218 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.150.218 RON