Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1258, AMD Ryzen 7 5800H pana la 4.4GHz, 15.6" Full HD, 16G

Număr anunț
DA29451703
Autoritate contractantă
EDITURA HARGHITA (CUI 11527791)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON