Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de pregatire a santierului pentru proiectul - Construire Gradinita P+E cu program prelungit

Număr anunț
DA29415983
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
45111200-0 · Lucrari de pregatire si de degajare a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.184.056 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.184.056 RON