Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS X515EA Intel Core i5-1135G7 15.6inch FHD 16GB 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD Intel Iris X

Număr anunț
DA29451491
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.604.198 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.604.198 RON