Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banci rezerva tribuna stadion Nadab

Număr anunț
DA29441888
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Cod CPV
44211110-6 · Cabine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.837.351 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.837.351 RON