Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator pentru autoturismul marca Dacia Duster

Număr anunț
DA29441857
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98 RON
Valoare atribuită
11.035.217 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.035.217 RON

din 98 RON estimat