Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire studiu de fezabilitate pt. Extindere rețea apă potabilă în localitatea Macea, comuna Macea

Număr anunț
DA29448774
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.624.428 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.624.428 RON