Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA MARE CU SPATAR DIN ELEMENT FORJAT SI SCHELET METALIC

Număr anunț
DA29443584
Autoritate contractantă
COMUNA FARCASA (CUI 2614171)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
44.347.177 RON
Data publicării
06.12.2021 00:00
Data finalizării
07.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.347.177 RON