Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,0% sub estimat

Furnizare Sistem alarmare la incendiu

Număr anunț
SCN1006440
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
DIGITAL TEHNO PLUS SRL (CUI 16337143)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889.664 RON
Valoare atribuită
426.812,47 RON 52,0% sub estimat
Data publicării
29.06.2018 17:18
Anunț de atribuire
SCNA1004119
Termen limită
24.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013832

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AVITECH CO. SRL CUI RO 6641101
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

426.812,47 RON

din 889.664 RON estimat 52,0%

Adjudecat la 48,0% din estimat · economie 462.851,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.