Atribuită
Anunț de participare
Revizii si reparatii pluguri de zapada - SRCF Craiova
- Număr anunț
- CN1003716
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- S.C. INTRETINERE SI REPARATII LOCOMOTIVE SI UTILAJE-CFR IRLU S.A. (CUI 14300920)
- Cod CPV
- 50222000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a materialului rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.999,54 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:13
- Anunț de atribuire
- CAN1007828
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021589
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini si nomenclator revizie pluguri zapada.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021589.pdf
- model contract.pdf.p7s
- model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
12.999,54 RON
din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro