Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,5% sub estimat
Achiziționarea serviciilor de tipărire a catalogului “ Mircea cel Bătrân-600” – 500 exemplare
- Număr anunț
- SCN1006404
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PRINT INVEST S.R.L. (CUI 6204824)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.524 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON 26,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2018 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1003240
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013878
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MIRCEA CEL BATRAN.pdf.p7s
- Contract de servicii tiparire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013878.pdf
- FORMULARE .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PAPER PRINT INVEST S.R.L. CUI RO 6204824
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MAGIC PRINT SRL CUI RO 8403882
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TREND NEW COMMUNICATION S.R.L. CUI RO 16467321
Valoare atribuită
7.000 RON
din 9.524 RON estimat
26,5%
Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 2.524 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.