Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat

Servicii de consultanta, elaborare cerere de finantare pentru proiectul “Reabilitarea si modernizarea Gradinitei cu program prelungit nr. 13 Iasi”

Număr anunț
SCN1006401
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
DEMAC INNOVATION MANAGEMENT SRL (CUI 37909299)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON 13,3% sub estimat
Data publicării
29.06.2018 14:31
Anunț de atribuire
SCNA1006546
Termen limită
18.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013923

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1

Valoare atribuită

13.000 RON

din 15.000 RON estimat 13,3%

Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 2.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.