Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,4% sub estimat

Furnizare produse de curatat HR

Număr anunț
CN1002042
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.900,94 RON
Valoare atribuită
18.096,71 RON 37,4% sub estimat
Data publicării
29.06.2018 14:23
Anunț de atribuire
CAN1004559
Termen limită
03.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013796

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

18.096,71 RON

din 28.900,94 RON estimat 37,4%

Adjudecat la 62,6% din estimat · economie 10.804,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.