Atribuită Cumpărare directă

Poligon/Parc Şcoală – activitatea Educaţie rutieră – educaţie pentru viaţă - 2024

Număr anunț
DA35787766
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DORA MOB S.R.L. (CUI 23073915)
Cod CPV
03410000-7 · Lemn (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.563,01 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.563,01 RON