Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Elaborare proiect pentru autorizarea executarii lucrarilor, proiect tehnic de executie, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru “Reabilitare si modernizare, dotare Sectie ginecologie Stationar III
- Număr anunț
- CN1003708
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- EUROCIV - CONS SRL (CUI 8675364)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.567.300 RON
- Valoare atribuită
- 12.891.909,60 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 09:03
- Anunț de atribuire
- CAN1012044
- Termen limită
- 11.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021473
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini stationar 3.pdf.p7s
- Draft Contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1021473.pdf
- formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROCIV - CONS SRL CUI RO 8675364
Valoare atribuită
12.891.909,60 RON
din 13.567.300 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 675.390,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.