Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dale Beton 50x50x8 cm gri

Număr anunț
DA29468107
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
44111700-8 · Dale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.595.403 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.595.403 RON