Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masuratori topo pentru intabulare drum partial str Rozelor, ca legatrua intre doua tronsoane de drum

Număr anunț
DA29458299
Autoritate contractantă
COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.318.293 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.318.293 RON