Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contravaloare taxa contract prestari servicii de colectare deseuri animale, pe raza localitatii.

Număr anunț
DA29469823
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERUS (PRIMARIA COMUNEI MAIERUS) (CUI 4777221)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.328.470 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.328.470 RON