Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat
Achizitie dioxid de carbon
- Număr anunț
- SCN1006371
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.250 RON
- Valoare atribuită
- 630.000 RON 21,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2018 12:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1003492
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013656
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru CO2 - 2018.doc.p7s
- Caiet de sarcini CO2 - 2018.docx.p7s
- Contract subsecvent CO2 - 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1013656.pdf
- Formulare CO2 - 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Valoare atribuită
630.000 RON
din 800.250 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 170.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.