Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer Yamaha 12 canale mg 12 cu placa de sunet usb

Număr anunț
DA29465381
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Cultura si Arta Buzau (CUI 31508573)
Cod CPV
32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.747.177 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.747.177 RON