Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR ACER BUC 1 1,336.13 1590 1590 ECRAN PROIECTIE 180X180CM BUC 1 294.12 350 350 SUPORT T

Număr anunț
DA29469135
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RUS (CUI 25198028)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.921.813 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.921.813 RON