Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare reactivi chimici-Solutii speciale de colorare
- Număr anunț
- CN1002026
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.192,32 RON
- Valoare atribuită
- 6.348,48 RON 63,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2018 12:12
- Anunț de atribuire
- CAN1010104
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013641
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI REACTIVI CHIMICI-SOLUTII SPECIALE DE COLORARE-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1013641.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- PROPUNERE DE ACORD CADRU,Contract subsecvent-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (11)
Adjudecat: 6.348,48 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pas Hematoxilina sau echivalent | — | — | |
| 2 | Melanina sau echivalent | — | Anulat | — |
| 3 | Rosu de Congo sau echivalent | — | — | |
| 4 | Van Kossa sau echivalent | — | TUNIC PROD S.R.L. | 3.531 RON |
| 5 | Ziehl Nilssen sau echivalent | — | — | |
| 6 | Gomori sau echivalent | — | — | |
| 7 | Albastru toluidina fenolizata sau echivalent | — | TUNIC PROD S.R.L. | 2.817,48 RON |
| 8 | Orceina sau echivalent | — | — | |
| 9 | Alcian blue cu PAS staining sau echivalent | — | — | |
| 10 | Acid fosfomolibdenic sau echivalent | — | TUNIC PROD S.R.L. | — |
| 11 | Metabisulfit de sodiu sau echivalent | — | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Valoare atribuită
6.348,48 RON
din 17.192,32 RON estimat
63,1%
Adjudecat la 36,9% din estimat · economie 10.843,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.