Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat
Servicii de elaborare a documentatiilor tehnice pentru obtinerea autorizatiilor de gospodarire a apelor
- Număr anunț
- CN1003693
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. (CUI 18134684)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.585 RON
- Valoare atribuită
- 96.215 RON 13,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 16:31
- Anunț de atribuire
- CAN1008098
- Termen limită
- 03.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021606
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini_DA5605_STBC.pdf.p7s
- Contract_DA5605_STBC.doc.p7s
- FisaDate_DF1021606.pdf
- Formulare_DA5605_STBC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. CUI RO 18134684
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SNIF PROIECT SA CUI RO 17915636
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AQUACON PROIECT S.R.L. CUI RO 12553209
Valoare atribuită
96.215 RON
din 110.585 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 14.370 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.