Ofertă acceptată Cumpărare directă

Guler de protectie radiologica tiroida

Număr anunț
DA29471222
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Cod CPV
35113420-9 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor nucleari si radiologici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.524.568 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.524.568 RON