Atribuită Anunț de participare

Servicii de reparaţii echipamente hidraulice (pompe, cricuri, prese)

Număr anunț
CN1003682
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ROMANIA HIDROSERVICE S.R.L. (CUI 11302691)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.572 RON
Valoare atribuită
79.572 RON
Data publicării
29.08.2018 16:03
Anunț de atribuire
CAN1006725
Termen limită
01.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021536

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

79.572 RON

din 79.572 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.