Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raft metalic profesional 150 kg/polita 6 polite metalice 250x100x40 cm fixare cu suruburi/cleme

Număr anunț
DA29463342
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU (CUI 14555281)
Cod CPV
39153100-0 · Rafturi de carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.449.189 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.449.189 RON