Ofertă acceptată Cumpărare directă

camasi

Număr anunț
DA29470424
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Cod CPV
18332000-5 · Camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
800.488 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800.488 RON