Atribuită Cumpărare directă

Lyrica 75 mg x 56 caps / PREGABALINUM

Număr anunț
DA35789366
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
178,52 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,52 RON