Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,5% sub estimat

contract de echipamente individuale de protectie

Număr anunț
SCN1006322
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
Furnizor / câștigător
MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617.141 RON
Valoare atribuită
354.848 RON 42,5% sub estimat
Data publicării
29.06.2018 09:12
Anunț de atribuire
SCNA1012870
Termen limită
10.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013411

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 354.848 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 echipament de vara
2 achizitia de echipament de iarna MATEI CONF GRUP 6 contracte 354.848 RON
MATEI CONF GRUP · contract 1 · 10.12.2018 148.724 RON
MATEI CONF GRUP · contract 2 · 15.02.2019 42.385 RON
MATEI CONF GRUP · contract 65 · 28.08.2018
MATEI CONF GRUP · contract 4 · 02.05.2019 9.841 RON
MATEI CONF GRUP · contract 5 · 01.06.2019 136.254 RON
MATEI CONF GRUP · contract 3 · 28.02.2019 17.644 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

354.848 RON

din 617.141 RON estimat 42,5%

Adjudecat la 57,5% din estimat · economie 262.293 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.