Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
CAMERE TERMALE PORTABILE
- Număr anunț
- SCN1006317
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 148.490 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2018 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1002438
- Termen limită
- 10.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013621
Documente
Documentația de atribuire
- 20180614_N_Caiet de sarcini_camera termala portabila.pdf.p7s
- 20180614_N_ST_CAMERA TERMALA PORTABILA.pdf.p7s
- 20180625_N_7_modele formulare CAMERE TERMALE.pdf.p7s
- 20180625_N_8_MODEL contract furnizare camere termale juridic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013621.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SPYSHOP SRL CUI RO25051565
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Valoare atribuită
148.490 RON
din 168.067,23 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 19.577,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.