Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala, ambulanta si medic- turneul de baschet 3x3 „Warm-up-

Număr anunț
DA35798867
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
Furnizor / câștigător
RAMI.MEDTRANS SRL (CUI 35263255)
Cod CPV
85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.250 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.250 RON