Ofertă acceptată Cumpărare directă

114 780 - Masă `BOX`, 1200x800 mm, blat decor fag, cadru gri RAL9006 - Produs fara Certificat de Con

Număr anunț
DA29464325
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Cod CPV
39143210-1 · Mese pentru camera de zi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.665.646 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
08.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.665.646 RON