Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Modernizare Centru de Ingrijire si Asistenta nr. 1 Paclisa
- Număr anunț
- SCN1006305
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470.002 RON
- Valoare atribuită
- 2.284.061,09 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2018 08:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1009217
- Termen limită
- 07.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012807
Documente
Documentația de atribuire
- anexa DUAE.pdf.p7s
- arhitectura partea desenata.7z.p7s
- arhitectura parte scrisa.pdf.p7s
- Audit Energetic - partea 1.pdf.p7s
- Audit Energetic - partea 2.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat de Performanta Energetica.pdf.p7s
- curenti slabi -parte desenata.7z.p7s
- curenti tari - parte desenata.7z.p7s
- Deviz Paclisa.pdf.p7s
- draft contract de lucrari.pdf.p7s
- draft formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012807.pdf
- Formular Propunerea financiara_Lucrari.xlsx.p7s
- Instalatii de incalzire.7z.p7s
- Instalatii sanitare - parte desenata.7z.p7s
- ISs02.jpg.p7s
- organizare de santier - parte desenata.7z.p7s
- organizare de santier - parte desenata.pdf.p7s
- Parte scrisa - Curenti slabi.pdf.p7s
- Parte scrisa - Sanitare.pdf.p7s
- Parte scrisa - termice.pdf.p7s
- Referat de Verificare C - stampilat ISU.pdf.p7s
- rezistenta - parte desenata.7z.p7s
- Rezistenta - Parte scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CLASIMA CONSTRUCT SRL CUI RO 15955022
Valoare atribuită
2.284.061,09 RON
din 2.470.002 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 185.940,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.