Anulată
Anunț de participare
,, Reabilitare fatada la Scoala Gimnaziala nr.12”, SIBIU, Str. PIATA CLUJ NR.1, jud. SIBIU; + Servicii de arhitecturã pentru construcţii PT+DDE+DTAC+obținerea avizelor și acordurilor de principiu (la faza PT+DDE)+ verificare documentație de către verificatori atestați +asistență tehnică+execuție lucrări si „Reabilitare fatada la Colegiul Agricol D.P. Barcianu” Sibiu, Str. Banatului nr.2 + Servicii de arhitecturã pentru construcţii PT+DDE+DTAC+obținerea avizelor și acordurilor de principiu (la faza PT+DDE)+ verificare documentație de către verificatori atestați +asistență tehnică+execuție lucrări
- Număr anunț
- SCN1006304
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
- Cod CPV
- 45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.006,05 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1001448
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012465
Documente
Documentația de atribuire
- AVIZE BARCIANU si CU.zip.p7s
- AVIZE SC 12 si CU.zip.p7s
- CAIET DE SARCINI Fatade Sc 12 , Colegiu Barcianu.pdf.p7s
- DALI Lotul 1 + Lotul 2.zip.p7s
- FisaDate_DF1012465.pdf
- Formulare.zip.p7s
- Lista cantitati lucrari Barcianu.pdf.p7s
- Model Contract lucrari Lot 1 Scoala Gimnaziala nr.12.pdf.p7s
- Model Contract lucrari Lot 2 Colegiu Barcianu.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 480.006,05 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ,, Reabilitare fatada la Scoala Gimnaziala nr.12”, jud. Sibiu … | 191.203,36 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul 2. „Reabilitare fatada la Colegiul Agricol D.P. Barcianu”… | 288.802,69 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.