Atribuită Cumpărare directă

Tricou polo personalizat (S- 3buc, M-16 buc, L-24 buc, XL- 5 buc, 2XL- 4 buc)

Număr anunț
DA35812228
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.244,80 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.244,80 RON