Anulată
Anunț de participare
Materiale de constructii
- Număr anunț
- SCN1067108
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 437.438,45 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1041068
- Termen limită
- 11.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082050
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 437.438,45 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Adeziv elastic pentru rosturi | 102.420 RON | Anulat | — |
| 2 | Diverse materiale de constructii | 280.733,45 RON | Anulat | — |
| 3 | Sistem complet tavan casetat acustic | 54.285 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELTIS SOLUTIONS SRL CUI RO30332370
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.