Atribuită Anunț de participare

achizitie echipamente de protectie pentru SARSCOV 2

Număr anunț
CN1023470
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004.300 RON
Data publicării
08.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1049498
Termen limită
24.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 153-374257
Documentație de atribuire
DF1091234

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 masca de protectie 3 straturi ,3pliuri ALISON HAYES (ROMANIA),SANROTEX TRADING SRL
2 masca de protectie respiratorie FFP2 Limas Group S.R.L.,HALLUNDA FOODS
3 MASCA DE PROTECTIE RESPIRATORIE FFP3 NERAMO DISTRIBUTION,Filtre Aer Curat S.R.L.
4 manusi examinare Limas Group S.R.L.,INEDIT CLEAN TOTAL
5 COMBINEZON PROTECTIE RISC BIOLOGIC VLADOOR SMART,DELUXE CARDS
6 BONETE UNICA FOLOSINTA Limas Group S.R.L.
7 acoperitoare incaltaminte de unica folosinta Limas Group S.R.L.,INEDIT CLEAN TOTAL
8 VIZIERE NERAMO DISTRIBUTION,INEDIT CLEAN TOTAL
9 HALAT EXAMINARE IMPERMEABIL DE UNICA FOLOSINTA Limas Group S.R.L.,ALISON HAYES (ROMANIA)

Participanți · 21 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Încă 18 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.