Atribuită Cumpărare directă

Colistina Atb 1.000.000UI-pulb.pt.sol.inj./perf. x 10fl-Antibiotice RO COLISTINUM

Număr anunț
DA35804572
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.472,45 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472,45 RON