Atribuită Cumpărare directă

Humalog KwikPen 100 U / ml x 5 stilouri injectoare preumplute x 3 ml sol. inj. / INSULINE LISPRO

Număr anunț
DA35806119
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
150,36 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,36 RON