Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,7% sub estimat

ACHIZITIE MOBILIER in cadrul proiectului „REABILITARE, EXTINDERE SI DOTARE SCOALA GIMNAZIALA SAT PANCESTI, COMUNA SASCUTI, JUDETUL BACAU”

Număr anunț
SCN1067086
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.759,89 RON
Valoare atribuită
63.380,20 RON 45,7% sub estimat
Data publicării
23.04.2020 11:36
Anunț de atribuire
SCNA1042571
Termen limită
30.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082373

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

63.380,20 RON

din 116.759,89 RON estimat 45,7%

Adjudecat la 54,3% din estimat · economie 53.379,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.