Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de adaposturi si centre de primire cu caracter social (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Construire Locuinte sociale, str. Islazului, F.N., Mun. Roman, jud Neamt
- Număr anunț
- SCN1067073
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- HIDROTERM SA (CUI 5683613)
- Cod CPV
- 45215210-2 · Lucrari de constructii de adaposturi si centre de primire cu caracter social (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.791.336,95 RON
- Valoare atribuită
- 9.237.642,29 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2020 10:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1040589
- Termen limită
- 25.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082424
Documente
Documentația de atribuire
- Doc atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1082424.pdf
- Formulare + clauze contractuale.pdf.p7s
- Liste cant_Documentatie LOCUINTE SOCIALE Roman.7z.001.p7s
- Liste cant_Documentatie LOCUINTE SOCIALE Roman.7z.002.p7s
- Liste cant_Documentatie LOCUINTE SOCIALE Roman.7z.003.p7s
- Liste cant_Documentatie LOCUINTE SOCIALE Roman.7z.004.p7s
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HIDROTERM SA CUI RO 5683613
Asociați 1
MOLDINSTAL COM SRL CUI RO19584555
Subcontractanți 1
ELECTRO ANDSILV SRL CUI 30371507
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ANDREI & MARIUS SERVCO SRL CUI 30290437
Asociați 1
FUTURE IGMG SRL CUI 35582351
Terți susținători 1
HIDRO SALT-B-92 SRL CUI RO 8309185
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROBU CONSTRUCT SRL CUI RO 16053281
Valoare atribuită
9.237.642,29 RON
din 9.791.336,95 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 553.694,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.