Atribuită Cumpărare directă

Patut stivuibil

Număr anunț
DA35807244
Autoritate contractantă
Cresa pentru Educatie Timpurie (CUI 19343123)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39143116-2 · Patuturi pentru copii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.176 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.176 RON