Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații și întreținere centrale termice din cadrul Primăriei Ciacova și S.P.C.L.E.P. Ciacova.

Număr anunț
DA29477614
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.728.296 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.728.296 RON